Kontakta oss på Cormac

Det ska alltid vara lätt att få tag på oss, och du ska veta vem du pratar med. Här hittar du alla våra kontaktuppgifter samt lite om vem vi är.

Välkommen att höra av dig!

Cormac Förvaltnings AB
Besöksadress: Olsgårdsgatan 15
Postadress: Olsgårdsgatan 15  202 11 Malmö
E-post: info@cormac.se
Tel: 0723-315490
Fax: 040-18 26 50

 

Har du akuta ärenden?

Vid t. ex. vattenläckage, brand eller elavbrott.

Ring 072-327 69 69

 

Vill du göra en serviceanmälan?

Klicka här för att fylla i en serviceanmälan

 

Söker du ledig lokal?

Klicka här för att fylla i en intresseanmälan

Våra medarbetare

Magnus Schönhult - Förvaltning
076-769 31 01 • magnus@cormac.se
Ring mig om du vill prata fastigheter.
Carina Schönhult - Ekonomi

076-769 31 02 • carina@cormac.se
Kontakta mig om ni har frågor gällande ekonomi eller Hotell Goldried.

Mattias Schönhult -  Investment & Uthyrning 
072-327 69 69 • mattias@cormac.se
Hör av dig till mig angående ev. investeringar & uthyrning.
Christel FaltChristel Fält -  Ekonomiassistent 
072-331 54 90 • christel@cormac.se
Hör av dig till mig angående ekonomiska frågor.
Tommy Gillfjord
Tommy Gillfjord
- Fastighetstekniker & Byggnadssnickare

076-769 31 19 • tommy@cormac.se


Johnny Gillfjord
Johnny Gillfjord
- Fastighetstekniker & Byggnadssnickare

076-796 67 77 • johnny@cormac.se



sell fifa coins ?fifa 15 coins for sale fifa coins online fifa coins cheap fifa coins cheap sell fifa 15 coins cheapest fifa 15 coins buy fifa coins buy cheap fifa 15 coins cheap fut coins